FAQ

Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania

Nasze punkty przyjęć dywanów znajdziesz klikając tutaj. Mimo to świadczymy nasze usługi na terenie całego województwa lubuskiego. Dojazd do Klienta to nie problem. Wręcz przeciwnie – jest to nasz atut, jeden w wielu.

Jeśli więc potrzebujesz wyprać swój dywan, dokonać jego renowacji i odświeżenia, zadzwoń do nas już dziś. Opowiedz nam jakiego rodzaju jest to dywan abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednią metodę czyszczenia.

Należy do nas zadzwonić pod numer 500-106-206 – więcej szczegółów na stronie Kontakt lub złożyć zamówienie online. Efekt końcowy jest ten sam, obie formy kontaktu mają identyczny priorytet.

Płatność odbywa się na samym końcu usługi. Na początku – przy odbiorze dywanu od Klienta – powiadomimy Cię ile będzie kosztować cała robota. Cena jest zmienna w zależności od metody prania oraz dodatkowych usług. Płacisz dopiero gdy wrócimy do Ciebie z gotowym, wyczyszczonym dywanem.

Jak najbardziej, jeżeli mieszkasz w naszej okolicy lub bywasz regularnie w Kostrzynie nad Odrą – dlaczego nie? Nasza oferta polega głównie na przyjeździe do Klienta. Jeśli jednak chcesz przynieść nam dywan do naszej firmy, nie ma problemu.

Pierzemy zarówno dywany jak i chodniki, wykładziny, maty wejściowe, itp.

Usługa wykonywana jest maksymalnie do tygodnia czasu. Dzieje się tak ponieważ zależy nam przed wszystkim na jakości. Ponadto jako renomowana firma mamy wiele zleceń, z których musimy się terminowo wywiązywać.

Pierzemy zarówno dywany jak i chodniki, wykładziny, maty wejściowe, itp.

W naszej firmie Państwa dywan zostaje profesjonalnie wyprany, następnie odwirowany i wysuszony. Zapewniamy, że utrata sztywności jest znikoma, aczkolwiek może się pojawić.

Dywan może skurczyć się w praniu maksymalnie do 5%. Pragniemy jednak podkreślić że pranie na wskroś, które oferujemy nie powoduje silniejszego skurczenia niż inne technologie czyszczenia wykładzin.

Z zapachem jest mniej więcej tak jak z plamami. Jeśli dostajemy świeżo zanieczyszczony dywan (najczęściej wymiociny, mocz ludzki czy zwierzęcy), podstawowa usługa prania zazwyczaj wystarcza, aby pozbyć się zapachu. Jeśli natomiast dywan jest narażony na kontakt z takimi zanieczyszczeniami kilka dni, tygodni a w niektórych przypadkach nawet i miesięcy wówczas trzeba wykonać dodatkowo neutralizację zapachu, która daje większe prawdopodobieństwo pozbycia się nieprzyjemnego zapachu.

Z plamami jak w życiu bywa różnie. Czasami wydaje się, że plamy są łatwe do usunięcia a niestety coś jeszcze zostaje a z problematycznymi zabrudzeniami, z którymi może być różnie wszystko ładnie się dopiera. Na pewno dokładamy wszelkich starań, aby usunąć wszystkie plamy i zabrudzenia. (Stąd też ten tygodniowy czas realizacji usługi).

Jednak trzeba pamiętać, że skuteczność procesu odplamiania zależy od pochodzenia plam, ewentualnych prób wcześniejszego odplamiania i gatunku materiałów, oraz czasu, w którym dywan był narażony na zanieczyszczenia.Dlatego trzeba pamiętać o właściwej pielęgnacji dywanu, poprzez regularne odkurzanie, bieżące usuwanie plam i większych zabrudzeń oraz pranie najlepiej raz do roku.

Nie. Należy go jak najszybciej przywieźć. W warunkach domowych nie da się wysuszyć dywanu bez nadania mu brzydkiego zapachu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.