PYTANIA I ODPOWIEDZI

Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania

Świadczymy nasze usługi na terenie całego województwa lubuskiego. Dojazd do Klienta to nie problem. Wręcz przeciwnie – jest to nasz atut, jeden w wielu.

Jeśli więc potrzebujesz wyprać swój dywan, dokonać jego renowacji i odświeżenia, zadzwoń do nas już dziś. Opowiedz nam jakiego rodzaju jest to dywan, abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednią metodę czyszczenia.

Należy do nas zadzwonić pod numer 500-106-206 – więcej szczegółów na stronie Kontakt lub złożyć zamówienie online. Efekt końcowy jest ten sam, obie formy kontaktu mają identyczny priorytet.

Płatność odbywa się na samym końcu usługi. Na początku – przy odbiorze dywanu od Klienta – powiadomimy Cię ile będzie kosztować cała robota. Cena jest zmienna w zależności od metody prania oraz dodatkowych usług. Płacisz dopiero gdy wrócimy do Ciebie z gotowym, wyczyszczonym dywanem.

Jak najbardziej, jeżeli mieszkasz w naszej okolicy lub bywasz regularnie w Kostrzynie nad Odrą – dlaczego nie? Nasza oferta polega głównie na przyjeździe do Klienta. Jeśli jednak chcesz przynieść nam dywan do naszej firmy, nie ma problemu.

Pierzemy zarówno dywany jak i chodniki, wykładziny, maty wejściowe, itp.

Usługa wykonywana jest maksymalnie do tygodnia czasu. Dzieje się tak ponieważ zależy nam przed wszystkim na jakości. Ponadto jako renomowana firma mamy wiele zleceń, z których musimy się terminowo wywiązywać.

Pierzemy zarówno dywany jak i chodniki, wykładziny, maty wejściowe, itp.

W naszej firmie Państwa dywan zostaje profesjonalnie wyprany, następnie odwirowany i wysuszony. Zapewniamy, że utrata sztywności jest znikoma, aczkolwiek może się pojawić.

Dywan może skurczyć się w praniu maksymalnie do 5%. Pragniemy jednak podkreślić że pranie na wskroś, które oferujemy nie powoduje silniejszego skurczenia niż inne technologie czyszczenia wykładzin.

Z zapachem jest mniej więcej tak jak z plamami. Jeśli dostajemy świeżo zanieczyszczony dywan (najczęściej wymiociny, mocz ludzki czy zwierzęcy), podstawowa usługa prania zazwyczaj wystarcza, aby pozbyć się zapachu. Jeśli natomiast dywan jest narażony na kontakt z takimi zanieczyszczeniami kilka dni, tygodni a w niektórych przypadkach nawet i miesięcy wówczas trzeba wykonać dodatkowo neutralizację zapachu, która daje większe prawdopodobieństwo pozbycia się nieprzyjemnego zapachu.

Z plamami jak w życiu bywa różnie. Czasami wydaje się, że plamy są łatwe do usunięcia a niestety coś jeszcze zostaje a z problematycznymi zabrudzeniami, z którymi może być różnie wszystko ładnie się dopiera. Na pewno dokładamy wszelkich starań, aby usunąć wszystkie plamy i zabrudzenia. (Stąd też ten tygodniowy czas realizacji usługi).

Jednak trzeba pamiętać, że skuteczność procesu odplamiania zależy od pochodzenia plam, ewentualnych prób wcześniejszego odplamiania i gatunku materiałów, oraz czasu, w którym dywan był narażony na zanieczyszczenia.Dlatego trzeba pamiętać o właściwej pielęgnacji dywanu, poprzez regularne odkurzanie, bieżące usuwanie plam i większych zabrudzeń oraz pranie najlepiej raz do roku.

Nie. Należy go jak najszybciej przywieźć. W warunkach domowych nie da się wysuszyć dywanu bez nadania mu brzydkiego zapachu.

Zaufanie i bezpieczeństwo,Pierwsze kroki,FAQ,Pytania i dpowedźi,Często Zadawane Pytania,Pytania i odpowiedzi

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.