Pranie Dywanów Gorzów Wielkopolski

Czyszczenie dywanów to jedna z prac domowych, której nigdy nie należy brać za pewnik. Brudne mogą zepsuć powietrze w pomieszczeniu i stać się pożywką dla mikroskopijnych owadów i pleśni. Innymi słowy, zabrudzone one mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia Twojej rodziny.

5

Pn – Pt 9:00-18:00
Sobota 10:00-14:00

Kiedy Czyścić?

Wiele osób nie wie, że dywan w domu należy czyścić około dwóch razy w roku lub częściej, jeśli w domu są dzieci i zwierzęta. Sprawa z ich czyszczeniem polega na tym, że może to być jedna z najbardziej wymagających prac domowych. Dlatego wiele osób po prostu zleca usługi czyszczenie dywanów Gorzów Wielkopolski. Jaka cena? Zadzwoń do nas tel. 500 106 206.

Kto Oferuje Pranie Czyszczenie

Wiele firm sprzątających oferuje tę usługę czyszczenia, a także inne usługi sprzątania i prania w domu. Większość konsumentów z Gorzowa Wlkp. i okolic chce najlepszych usług prania, ale trudno jest ocenić, która firma pralnicza oferuje najlepszą usługę. Postaw sobie pytania. Czy chcesz tylko odkurzyć, czy chcesz usunąć plamy? A może chcesz kompletnego prania i dezynfekcji.

Zapytaj Swoich bliskich

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto oferuje niezawodne pranie, zapytaj swoich bliskich, jak bardzo są zadowoleni, z wykonanej pracy przez swojego wykonawcę. Zapytaj ich, jakie otrzymali oferty, z czego byli bardzo zadowoleni, co ich zaskoczyło jako klienta, z oferowaną usługą. Czy pranie dywanów było zadowalające? Kolejną rzeczą do rozważenia jest, wysokość ceny usługi prania dla klienta. Zapytaj wykonawcę, jakie mają oferty.

Gdzie Można Zamówić Usługę

W branży pralniczej pracujemy z powodzeniem, od przeszło 10 lat świadcząc usługi prania dywanów mieszkańcom Gorzowa i okolicznych miast w województwie lubuskim. Pranie zawsze wykonujemy profesjonalnie i z pasją. Pranie to nasza specjalność.

Lubuskie-Czyszczenie Dywanów Gorzów Wielkopolski i okolice.

Jeśli potrzebujesz eksperta w czyszczeniu i praniu, powinieneś skontaktować się z naszą pralnią. Mobilne usługi prania, czyszczenia są zazwyczaj wykonywane przy pomocy odkurzaczy piorących. Pomimo postępu technologicznego, odkurzacze nie są w stanie zapewnić takiej samej jakości jak maszynowe pranie w naszym zakładzie. Gorzów Wielkopolski województwo lubuskie to miejsce, w którym świadczymy nasze usługi czyszczenia i prania.

Dzieje się tak głównie z powodu złożoności procesu prania. Usługa zewnętrzna jest zazwyczaj ograniczona do dwóch etapów: odkurzania oraz szamponowania. Czyszczenie oraz pranie składa się z kilku etapów, w tym oczyszczania, namaczania, płukania, ponownego płukania i konserwacji dywanu w razie potrzeby.

Technologia Kąpiel na Wskroś

Specjalizujemy się w kompleksowym praniu w kąpieli na wskroś. Jest to czyszczenie zarówno materiału syntetycznego, jak i naturalnego. W każdym przypadku zachowanie najwyższego poziomu jakości jest dla nas najwyższym priorytetem. Świadczymy usługi na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic, stale podnosząc standardy naszych usług i poszerzając zakres czyszczonych produktów.

Jak Można Prać?

Dlatego też tu w Gorzowie Wlkp. oraz okolicznych miastach  możemy wykonać czyszczenie wszystkich rodzajów dywanów dla Państwa: shaggy, wełniane, ręcznie robione, akrylowe i wiskozowe, niezależnie od ich wieku i stopnia zużycia. Oprócz profesjonalnego prania oferujemy również ich profesjonalną regenerację, która przywraca utracone walory estetyczne i użytkowe.

pranie dywanow gorzow wielkopolski 15

Impregnacja

pranie dywanow gorzow wielkopolski 38

Roztocza Bakterii

pranie dywanow gorzow wielkopolski 14

Własny transport

pranie dywanow gorzow wielkopolski 24

Perfekcyjna czystość

2

Pranie na wskroś w kąpieli wodnej

Cena prania dywanów ostatecznie jest ustalana po oględzinach przed rozpoczęciem usługi czyszczenia.  Profesjonalny proces prania  podzielony jest na kilka etapów. Najpierw dokładnie wytrząsamy go za pomocą specjalnego wytrząsacza. W ten sposób jesteśmy w stanie usunąć do 80% zanieczyszczeń (piasek, sierść, kurz, roztocza), których nie da się usunąć poprzez pranie.

Następnie kobierczyk jest prany w specjalnej maszynie piorącej, po czym następuje trzeci etap prania i czyszczenia oraz czwarty etap płukanie. Wyprany umieszczany jest w wirówce. W wirówce tracone jest około 95% wody. Po wyjęciu z wirówki jest on prawie całkowicie suchy. Proces czyszczenia kończy się suszeniem, tak wygląda nasz proces czyszczenia. Pranie dywanów Gorzów Wlkp.

Eliminacja Roztoczy Podczas Prania

Jest to specjalna usługa, którą uruchomiliśmy z myślą o naszych Klientach na terenie Gorzowa, którzy mogą cierpieć na astmę bądź też alergię. Po zakończeniu procesu prania dywanu nanosimy na niego specjalny środek, który ma za zadanie wyeliminować wszelkiego rodzaju alergeny oraz roztocza. Środek, którego używamy, nie zawiera żadnych toksycznych składników oraz jest w pełni bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, a to wszystko zapewniamy w Gorzowie Wielkopolskim.

Usuwanie sierści i włosów zwierząt

Standardowe pranie usuwa z nich skutecznie jedynie brud, jednak nie jest ono w stanie wyczyścić dywanu w 100% z sierści czy też włosów naszych zwierząt. W związku z tym oferujemy Państwu pełne ich usunięcie jako dodatkową usługę, którą wykonujemy ręcznie przy wykorzystaniu specjalnych zbieraków. Nie ma znaczenia czy czyszczony będzie wełniany, czy też Shaggy zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm naszych usług.

Przywrócenie Utraconej Świeżości

Jesteśmy w stanie również przywrócić mu jego świeży i przyjemny zapach. Aby się go w pełni pozbyć, trzeba wpierw usunąć jego źródło, co robimy w naszej pralni. Najpierw odnajdujemy źródło nieprzyjemnego zapachu (mogą to być resztki jedzenia bądź też zwierzęce odchody). Następnie kobierczyk poddawany jest kilkugodzinnej kąpieli z dodatkiem specjalnego środka, który jest inny w zależności od źródła zapachu. Używany przez nas detergent wchodzi w reakcję z substancją zapachową, zatrzymuje rozmnażanie się bakterii oraz usuwa nieprzyjemny zapach.

6
Zadowolonych Klientów
0 +
Zrealizowanych Zamówień
0 +
Zdobytych Wyróżnień
0
Pozytywnych Opinii
0
Zalety Pralni PERFEKT

Siła pozytywnego doświadczenia oraz najlepszych środków czyszczących, detergentów i technologii prania eko.  Na co dzień używamy sprzętu renomowanych firm, gdyż zapewniają one najskuteczniejsze usuwanie plam. Pranie to złożony proces technologiczny. Na podstawie testów różnych środków czystości wybieramy te najskuteczniejsze i stosujemy je w naszej codziennej prac.

Ponadto pranie jest przyjazne dla środowiska i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, takich jak alergie u Klienta. Dostępne są środki do mycia materiałów syntetycznych i wełny, a także środki do usuwania plam spowodowanych przez białka i chemikalia.

Wykonujemy profesjonalne pranie, czyszczenie dywanów w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie stosować różne tylko dobre metody. Usługa wykonana przez nasz przeszkolony personel i jest zgodna z najnowocześniejszymi obecnie standardami. Cena jest także przystępna i atrakcyjna, zadzwoń do nas i zapytaj o cenę i oferty — tel. 500 106 206.

Zanim wyczyścimy, wypierzemy, usuwamy z niego wszelkie suche zabrudzenia, takie jak włosy, piasek, sierść, kurz i roztocza. Następnie kobierczyk jest dokładnie czyszczony metodą prania w kąpieli wodnej na wskroś, która okazała się najskuteczniejsza w dzisiejszych czasach. Dzięki temu procesowi uzyskacie Państwo oczekiwane rezultaty.

Na współpracę z nami zdecydowało się już wielu prywatnych firm, a także wiele placówek oświatowych, biur oraz hoteli. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom rynku w Gorzowie i okolicach, oferujemy szereg usług odpowiadających indywidualnym potrzebom prania i czyszczenia.

3
Pytania i Odpowiedzi

Najlepszą metodą czyszczenia dywanów jest zazwyczaj czyszczenie parowe, które usuwa ponad 90% brudu i bakterii z dywanów. Czyszczenie na sucho jest również skuteczne, aby sprawić, że dywany są gotowe do użycia tak szybko, jak to możliwe.

Zacznij od posypania dywanu sodą oczyszczoną i odkurz go dokładnie, aby usunąć luźne zanieczyszczenia. (Soda oczyszczona działa również w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów). Dodaj dwie krople szamponu i zmieszaj z ciepłą wodą w czystej butelce ze sprayem. Rozpyl mieszaninę na dywanik, uważając, aby nie zmoczyć zbytnio włókien.

Użyj wilgotnej ściereczki i żelazka. Aby poradzić sobie z podeptanym po latach użytkowania dywanem, spróbuj użyć wilgotnej szmatki i żelazka parowego. Zacznij od zwilżenia szmatki i umieszczenia jej nad dotkniętym obszarem dywanu, a następnie umieść gorące żelazko na szmatce na kilka sekund. Spowoduje to, że rozdeptane włókna znów staną na swoim miejscu.

Ustaw odkurzacz na odpowiedniej wysokości dla danego typu dywanu, aby uzyskać najsilniejsze ssanie. Odkurzaj powoli i przejedź kilka razy po miejscach o dużym natężeniu ruchu, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Do szybkiego usunięcia okruchów użyj wałka do kłaczków. Przejedź gumową ściągaczką po dywanie, aby zebrać sierść zwierząt domowych.

  1. Napełnij butelkę z rozpylaczem mieszaniną wody i kilku kropli płynu do płukania tkanin.
  2. Pracuj na małych powierzchniach. Zamgławiaj dywan, aż cały będzie wilgotny.
  3. Szczotkować dywan sztywną szczotką lub miotłą z długim włosiem, taką jak te używane do czyszczenia pokładów statków.
  4. Pozostawić dywan do wyschnięcia.
  5. Na końcu dokładnie odkurzyć.

W zdecydowanej większości przypadków tak. Stosując kombinację odpowiednio dobranych technik, nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości środków czyszczących, jesteśmy w stanie usunąć nawet najbardziej uciążliwe plamy, które markują wygląd dywanu.

Czasami jednak dywany mogą być trwale uszkodzone. Mogą to być stare plamy, które odbarwiają materiał. Gdy tak się stanie, żadna ilość skutecznego czyszczenia nie jest w stanie całkowicie usunąć tego zatoru. Często profesjonalista może zauważyć takie plamy na pierwszy rzut oka i ostrzec, że jest to bardzo problematyczne.

Tak, oferujemy elastyczną usługę. Możemy wykonać usługę następnego dnia po jej zamówieniu. Dla naszych Klientów jesteśmy do dyspozycji również w soboty. W szczególnych przypadkach możemy pracować również w nocy. Usługi prania dywanów dostępne są również w innych województwach i miastach poza Gorzowem. Ceny prania, a także informacje o usługach dodatkowych i transporcie znajdują się w cenniku. W przypadku zleceń specjalnych, takich jak pranie kilku dywaników, prosimy o kontakt, abyśmy mogli wycenić je osobno, zadzwoń 500 106 206.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i w pełni wyposażonym maszynom możemy zaoferować wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Oferujemy czyszczenie dywanów już od 19,90 zł/m2.

Upewnij się, że osoba zajmująca się czyszczeniem jest wykwalifikowanym profesjonalistą. Eksperci sprzątający identyfikują rodzaj dywanu i określają, ile wymaga czyszczenia dywanu. Sprzątanie, to coś więcej niż moczenie dywanu w wodzie i detergencie. Obejmuje, to staranny wybór stosowanej metody czyszczenia. Tylko profesjonaliści mogą to zrobić.

Pranie dywanu powinno, odbywać się w zakładzie firmy sprzątającej w celu dokładnego oczyszczenia. Odkurzanie i oczyszczenie punktowe można wykonać w domu. Możesz zaprosić sprzątaczkę, do swojego domu. Usługi czyszczenia są niezbędne do utrzymania dobrej jakości powietrza w pomieszczeniach twego mieszkania czy domu.

Nasze usługi czyszczenia i regeneracji dywanów świadczone przez Firmę Perfekt, skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i komercyjnych, a także organizacji i instytucji. Zadzwoń do nas, pod numer telefonu tel. 500 106 206 przyjedziemy, ocenimy wysokość usługi, odbierzemy, wypierzemy i zwrócimy czysty dywanik do Twego domu.

Pralnia PERFEKT Gorzów Wlkp.
gorzow wielkopolski centrum miasta

Oferuje sprawną obsługę z krótkim terminem realizacji i atrakcyjnymi cenami. Używamy maszyn renomowanych producentów oraz ekologicznych detergentów, aby osiągnąć najlepsze efekty czyszczenia. Kontakt z nami pod numer telefonu, tel. 500 106 206.

Gorzów Wielkopolski (niem.: Landsberg an der Warthe) – miasto powiatowe w zachodniej Polsce. Jest siedzibą wojewody lubuskiego wraz z administracją rządową zespoloną województwa lubuskiego i powiatu gorzowskiego.

Gorzów Wielkopolski stanowi rdzeń obszaru funkcjonalnego gminy, w której skład wchodzą  również okoliczne gminy: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Santok, Lubiszyn i Strzelce Krajeńskie.

Miasto położone jest nad rzeką Wartą, u ujścia Kłodawki i jej dopływu Srebrnej, na wysokości od 19 do 105 m n.p.m.

Źródło: Wikipedia

pranie dywanow gorzow wielkopolski 76

Górczyn

pranie dywanow gorzow wielkopolski 76

Manhattan

pranie dywanow gorzow wielkopolski 76

Zacisze

pranie dywanow gorzow wielkopolski 76

Piaski

pranie dywanow gorzow wielkopolski 76

Wieprzyce

pranie dywanow gorzow wielkopolski 76

Zawarcie

Zamów Pranie w Profesjonalnej Firmie w Gorzowie Wielkopolskim

Jako firma specjalizująca się w czyszczeniu i praniu wszystkich rodzajów dywanów, oferujemy kompleksową usługę, od odebrania, wyprania po zwrot pod drzwi dywanu. Dlatego, zanim zdecydujesz się zarezerwować czyszczenie dywanów w Gorzowie Wlkp. i okolicach, upewnij się, że firma, którą wybierzesz, najpierw dobrze rzetelnie wypierze.

Stosowane Środki
i Technologia

Zawsze używamy najlepszych środków chemicznych, które są także bezpieczne dla alergików. Najpierw na włókna nakładana jest woda z detergentem. Zachodzi reakcja, która powoduje rozpuszczenie plamy. Woda, która rozpuszcza plamę, jest następnie odsysana przez specjalną dyszę, tworząc podciśnienie. Podczas procesu prania woda musi być dwukrotnie cyrkulowana.

Czysta woda wraz z detergentem jest odsysana z jednego zbiornika, a odsysana brudna woda zbiera się w drugim zbiorniku. Mycie odbywa się zawsze przy użyciu świeżego roztworu myjącego.

Usługi transportowe świadczymy własnymi samochodami transportowymi, co gwarantuje bezpieczeństwo i pozwala na dostosowanie czasu transportu do preferencji poszczególnych Klientów. Zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu, tel. 500 106 206.

Pranie Dywanów Gorzów Wielkopolski

Drogi Kliencie, poniżej znajduje się formularz, który pozwoli Ci na wstępne wyliczenie ceny za pranie dywanu.

"*" oznacza pola wymagane

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.